منوی اصلی
روش های ارسال

از آنجاکه کالای موجود در وب سایت آریاتوس غالبا دارای حجم زیاد و وزن سنگین ( بین ۲۰ تا ۲۰۰ کیلوگرم ) می باشند شرایط ارسال کالا متفاوت و شرایط خاصی را می طلبد

نحوه ارسال کالا سنگین یا حجیم :

ما اطمینان خاطر داریم که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم. مجموعه آریاتوس بوسیله اتوماسیون  ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی خوب را به شما تضمین می کند.

نحوه ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی  آریاتوس در روزهای عادی به روشهای متنوعی صورت می پذیرد که هزینه آن به عهده مشتری میباشد :
محدوده شهر مشهد:
در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر توسط پیک ، وانت ، جرثقیل و تعرفه آن طبق نرخ رسمی و بعهده مشتری است و نیز زمان ارسال آن تا ۲۴ ساعت کاری میباشد.
ما همواره تلاش می کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید. تیم خدمات مشتریان آریاتوس، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت.
همچنین شما مشتریان عزیز میتوانید بعد از هماهنگی با انبار توزیع آریاتوس واقع در خیابان ملک الشعرای بهار ۹، حضورا مراجعه نموده تا ما با افتخار کالای شما را تقدیمتان نماییم.
در صورت هر گونه مشکل برای پیگیری مرسوله ها با شماره ۳۸۵۵۳۱۷۱  تماس حاصل فرمایید.
محدوده خارج از شهر مشهد:
باربری
در صورتیکه سفارش کالا به گونه ای باشد که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد تحویل از طریق باربری های مجاز صورت می پذیرد . تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد . ممکن است ۲۴ – ۴۸ – ۷۲ ساعت زمان ببرد .
باربری بزرگ خراسان

درصورتی که بار از طریق باربری بزرگ خراسان انجام شود، بیجک ارسال فایل همان روز و پس از ارسال برای مشتری اعلام می شود و رهگیری توسط همان شماره بیجک بارنامه توسط مشتری امکان پذیر است.

شماره تماس های باربری بزرگ خراسان:‌

خیابان نخریسی، روبروی  فدائیان ۱۹، مقابل مسجد حقیقی

۱۸۱۱ ۰۵۱۳ ۹۸+

۳۲ ۵۹ ۱۲ ۳۳ ۰۵۱ ۹۸+

۳۳ ۵۹ ۱۲ ۳۳ ۰۵۱ ۹۸+

۴۲ ۹۹ ۱۲ ۳۳ ۰۵۱ ۹۸+

۱۲ ۵۱ ۴۲ ۳۳ ۰۵۱ ۹۸+

پایانه
دستگاه هایی که از طریق ترمینال ارسال می شود توسط اتوبوس های ترمینال حمل شده و تحویل آن بستگی به زمان حرکت دارد .
هوایی
برای عزیزانی که از شهرهای دور خرید کرده و عجله داشته توصیه میشود.
برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاهای سبک از طریق شرکت پست، شرکت تیپاکس، پایانه و برای کالاهای سنگین از طریق باربری های مجاز و یا دیگر همکاران آریاتوس به دست شما خواهد رسید.ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد، البته همیشه شما حق انتخاب خواهید داشت.